KENT EVDEN EVE NAKLİYAT DEPOLAMA HİZMETİ

İstanbul Depolama Hizmeti

KENT EVDEN EVE NAKLİYAT DEPOLAMA HİZMETİ

Kent Evden Eve Nakliyat ve Depolama firması olarak; depolamanın gerekliliği ve insanların bu konuda yanış bildiği birçok gerçeği sizinle paylaşmayı bir borç biliyoruz. 

Türkiyenin bir çok bölgesinde kiralık evlerde oturan insanların en çok karşılaştığı problemlerin başında, eşyalarının, taşındıkları yeni kiralık dairelerde ya da evlere uygun olmaması, yeterince sığmaması ve eşya fazlalığı durumlarında varolan eşyalarının istiflenmesi veya depolanması ihtiyacı doğmaktadır. İşimiz bu durumda ki kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermektir. 

Türikyenin birçok bölgesine Eşya Depolama hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. 

Müşterilerimizin talep etmesi durumunda firmamız, Kent depoları müşterilerin kapısına kadar nakliye araçlarıyla birlikte götürür. Eşyalarınızı adresinizde, özenli bir şekilde Kent Depo konteynerlarına yüklenmesini sağlar ve eşya deposuna ulaştırır. Böylelikle eşyaların taşınma sürecinde zarar görmesi engellenir.

Konteynerlar içerisine yerleştirilen eşyalar tek tek listelenir, herhangi bir karışıklık olması engellenir. Müşterilerimiz konteyner içerisinden istediği eşyasına o an ihtiyacı olması durumunda, eşyalar kendilerine iletilir.

İçinde sadece 1 müşteriye ait eşyalar bulunan, kişiye özel ahşap konteynerlarlar sigortalanarak, 7/24 kamera sistemleri ve erken alarm sistemi ile korunaklı eşya depolarımızda yerini alır. Eşya depolarımız düzenli olarak ilaçlanarak haşerelere karşı tam ve güvenli olarak korunur. Ahşap konteynerlarımız havadar olması nedeniyle nem ve rutubet tutmamaktadır.

Tüm eşyalarınız hırsızlık, rutubet, yangın ve deprem vb. risklerden korunarak, uygun depo fiyatlarıyla güvenli bir şekilde depolanmaktadır. 

 

Eşya Depolama sadece fazla eşyanın bir kutu içerisine konulması ve bir rafa yerleştirilmesi olayı değildir. Sorasında karşılaşılabilecek bir çok problemin olduğunu bilmenizi isteriz. İsterseniz buları yerimizde bizleri görerek yaşayarak analtabiliriz.