KENT EVDEN EVE NAKLİYAT PAKETLEME HİZMETİ

İstanbul Paketleme Hizmeti

KENT EVDEN EVE NAKLİYAT PAKETLEME HİZMETİ

Evden Eve Nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübelerimiz iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli eşya taşımacılığı hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır. 

"Şehir İçi" ve "Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat" kampanyalarımız %25 (İndirimli fiyat ve indirim oranı ile) Öncelikle şehir içi ve şehirler arası taşımalarda uzman incelemesi tarafından eşyalar incelenir ve anlaşma sağlandığında eşya sigortası yapılır. 

EvOfisFuar gibi birbirinden farklı katagorilerdeki eşyalarınızın depolanması gibi "Eşya Depolama" konusunda yılardır hizmet vermekteyiz. Depolarımız kusursuz ve sağlıklı 24 saat tam güvenlik ve ev eşyalarınız için isteğinize göre paket hizmeti

Tüm eşyalarınız deneyimli ekibimiz tarafından Pet Gıraft diye tabir etiğimiz 3 katlı havalı naylonlarla paketlenerek taşınmaktadır müşterilerine ekonomik çözümler sunmayı hedeflemekteyiz. 

"Ev taşıma" profesyonellik gerektiren ve son derece önemli bir konudur.Taşınma sırasında eşyaların vurulup kırılması veya çizilmesi göze alınmaması gereken bir risktir. 

Bunun için bu konuda deneyimli ekipler ve uygun araçlarla işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir. Evden Eve Nakliyat şirketi arayışı burada kendini gösterir. Size kendimizi anlatmaktan ziyade referanslarımıza sormanızı rica ediyoruz. 

Müşterilerimizin hazırda ve ilerideki talep ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, öğrenmek, yerine getirmek ve bu yöntemle müşteri talebini sağlamak, belirli bir kalıp dahilinde değil de sektörümüzde kalıpları belirleyen genişleten öncü kuruluş olmaktır. 

Bu hedefe ulaşmak için; tüm faaliyetlerimizin hedeflerle yönetimini, İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak biz, çevre ve doğayı bir yaşam felsefesi olarak görmekteyiz. Amacımız sektörümüzde çevresel bilincin oluşturulmasında öncü olmak ve bu işi merdiven altı olarak yapanlara karşı bir duruş sergilemekteyiz.